Yemin 497.Bölüm 16 Eylül Cuma Son Bölüm İzle!

0

Ygüvenılir 497.Bölüm 16 Eylül Cuma Son Bölüm İzle!…Kanal 7’nin beğenilen dizisi Ygüvenılir 16 Eylül Cuma akşamı ekranlamış olura geliyor. Her hafta değişik bir coşkua sürükleyen Ygüvenılir dizisi bu haftada seyircileri ekran başına kilitleyecek. Ygüvenılir 497.Bölümde neler olacak? Ygüvenılir yeni bölümleriyle hafta içi her gün akşam saat 19.00 da Kanal 7’de…

Yaşamış olduğu sualnlıkları geride bırakmaya çalışan Komut, yeni bir yaşfakat adım atar. Oğlu Yiğit’le beraber ailesini de alıp kentden uzak bir çiftliğe yerleşir. Komut, eski hesapların tümünü kapatmış dingin bir yaşam sürmektedir. Kentten uzak yeni çiftlik yaşamı, baba oğul içinde oldukca kuvvetli bir bağ oluşturmuştur. Yiğit doğa ile haşır neşir, mutlu bir çocuktur.

Narin ve Kemal’in Arasına Kara Kedi Girdi 

Komut’in ve Tarhun ailesinin sakin yaşamları, dünyalarına giren bir “Peri Kızı” ile değişmiş olur. Çocukluğu işkencelerle geçen, bu yüzden insanoğlua yaklaşmaktan ürken bu peri kızının yolu Komut ile kesiştiğinde artık aslabir şey eskisi şeklinde olmayacaktır. Komut yaşamını alt üst eden bu yabani kızla iyi mi baş edecektir? Gülperi, asla bilmediği bu yabancı dünyaya ayak uydurabilecek midir?

Babası Peri Kızını Kurtardı

Leave A Reply