Yemin 497.Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı İzle! 16 Eylül Cuma Kanal 7

0

Ygüvenli 497.Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı İzle! 16 Eylül Cuma Kanal 7…Kanal 7’nin beğenilen dizisi Ygüvenli 15 Eylül Perşembe akşamı ekranlamış olura geldi. Her hafta değişik bir coşkua sürükleyen Ygüvenli dizisi bu haftada seyircileri ekran başına kilitleyecek. Ygüvenli 497.Bölümde neler olacak? Ygüvenli hafta içi her akşam saat 19.00′ da Kanal 7’de…

Yaşamış olduğu sualnlıkları geride bırakmaya çalışan Komut, yeni bir yaşfakat adım atar. Oğlu Yiğit’le beraber ailesini de alıp kentden uzak bir çiftliğe yerleşir. Komut, eski hesapların tümünü kapatmış dingin bir yaşam sürmektedir. Kentten uzak yeni çiftlik yaşamı, baba oğul içinde oldukca kuvvetli bir bağ oluşturmuştur. Yiğit doğa ile haşır neşir, mutlu bir çocuktur.

Komut’in ve Tarhun ailesinin sakin yaşamları, dünyalarına giren bir “Peri Kızı” ile değişmiş olur. Çocukluğu işkencelerle geçen, bu yüzden insanoğlua yaklaşmaktan ürken bu peri kızının yolu Komut ile kesiştiğinde artık aslabir şey eskisi benzer halde olmayacaktır. Komut yaşamını alt üst eden bu yabani kızla iyi mi baş edecektir? Gülperi, asla bilmediği bu yabancı dünyaya ayak uydurabilecek midir?

Yeni Bölüm Fragmanı Birazcadan…

Leave A Reply