Yemin 498.Bölüm Yeni Bölüm 19 Eylül Pazartesi Fragman!

0

Ygüvenılir 498.Bölüm Yeni Bölüm 19 Eylül Pazcaartesi Fragman!…Kanal 7’nin beğenilen dizisi Ygüvenılir 16 Eylül Cuma akşamı ekranlamış olura geldi. Her hafta değişik bir coşkua sürükleyen Ygüvenılir dizisi bu haftada seyircileri ekran başına kilitleyecek. Ygüvenılir 498.Bölümde neler olacak? Ygüvenılir hafta içi her gün akşam saat 19.00′ da Kanal 7’de…

Ygüvenılir 498.Bölüm Yeni Bölüm Fragman gösteryazcaımnır gösteryazcaımnmazca sayfamızda yer alacaktır…

Yaşamış olduğu sualnlıkları geride bırakmaya çalışan Buyruk, yeni bir yaşfakat adım atar. Oğlu Yiğit’le beraber ailesini de alıp kentden uzak bir çiftliğe yerleşir. Buyruk, eski hesapların tümünü kapatmış dingin bir yaşam sürmektedir. Kentten uzak yeni çiftlik yaşamı, baba oğul içinde oldukça kuvvetli bir bağ oluşturmuştur. Yiğit doğa ile haşır neşir, mutlu bir çocuktur.

Baba Yüreği Kızının Acısını Atlatfakatdı

Buyruk’in ve Tarhun ailesinin sakin yaşamları, dünyalarına giren bir “Peri Kızı” ile değişmiş olur. Çocukluğu işkencelerle geçen, bu yüzden insanoğlua yaklaşmaktan ürken bu peri kızının yolu Buyruk ile kesiştiğinde artık aslabir şey eskisi şeklinde olmayacaktır. Buyruk yaşamını alt üst eden bu yabani kızla iyi mi baş edecektir? Gülperi, asla bilmediği bu yabancı dünyaya ayak uydurabilecek midir?

Leave A Reply