Yeni Gelin – Show TV, 25 Ocak 2023 Çarşamba 06:00

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Yeni Gelin, 25 Ocak 2023 Çarşamba günü ekrana geliyor. Yeni Gelin programını saat 06:00’da Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Show TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Biri Madrid’te ve Milano’da büyümüş İspanyol güzeli Bella; diğeri Çukurova’nın bağrında, aşiret içinde yoğrulmuş Hazar Ağa. İki ayrı dünyanın insanı olsalar da aşklarına engel olamayıp evlenirler ve Çukurova’nın, Bozok Aşireti’nin yolunu tutarlar. Artık Bella, Bozok Aşireti’nin yeni gelinidir. Fakat bu durum, başta kayın valide Asiye olmak suretiyle, tüm konak halkını rahatsız eder ve o an hepsi ant içer. Bu yeni gelin, bu konakta barınamayacak ve geldiği şeklinde gidecektir. Fakat Bella, telli duvaklı gelin olmuş, girmiş olduğu tüm sınavlardan başarıyla geçmiştir.

Bella’nın gelişiyle hayalleri alt üst olan yalnızca Bozok Aşireti değildir. Bella’nın gelişi, başka bir düşman cephesi daha açmıştır. Ve bu cephenin kazanmak için yapmayacağı şey yoktur. Düşman Duran aşireti, o şekilde bir şey yapar ki, bundan sonrasında kimse hayatına eskisi şeklinde devam edemeyecektir.

Bu dizi, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Yeni Gelin, Show TV’de gösterilen ve 25 Ocak 2023 Çarşamba günü saat 02:45’te başlamış olan Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde isminde programdan sonrasında saat 06:00’da başlamış olacak.

Yeni Gelin programının yayını, 08:00’de gösterilen Ebru & Murat Bu Sabah isminde haber programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply