Yeo-Woon Bir Sonraki Cennet Lordu Olacak mı? Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası!

0

Reklamcılık

Nano Machine Chapter 121, araştırma kısmı olacak. Önceki bölümde birçok yanlış şey oldu. İkinci yaşlı, casusu ve Lord Yardımcısını öldürmek için Demon Blod Reversal tekniğini kullandı. Tüm bunların arkasında bir komplo var benzer biçimde görünüyor. Sadece, Lord Yardımcısı, İkinci Elder’ı öldürmek için şeytani formunu ortaya çıkarmak mecburiyetinde bırakıldı. Manhwa’nın bir sonraki bölümünde onun için sorular olacak.

Bir sonraki bölüm, önceki bölümün sonraki vakalarını kapsayacaktır. Lord Yardımcısı bir bürokratı öldürdü, bu yüzden jüri onu eyleminin nedenini belirtmesi için çağırabilir. Üstelik her insanın aklına gelen bir sonraki sual, ikinci elder’in Blood Reversal tekniğini iyi mi kullandığıydı. Bazı acayip güçler hala Lord Yardımcısı’nı takip ediyor ve onlardan haberi yok. Bir sonraki bölüm hakkında daha çok data için aşağıdaki makaleye göz atın!

Nano Makine Bölüm 121

Nano Machine Bölüm 121: Sonrasında Ne Olacak?

Nano Machine Chapter 121’de Vice Lord hakkında resmi bir soruşturma olacak. Masum olmasına karşın bunu jüri önünde kanıtlaması gerekiyor. İkinci büyüğün öldürülmesi kabul edilemezdi fakat yasak büyü kullanıyordu. Ek olarak, Büyük Muhafız vakaya şahit olabilir. Doğrusu Büyük Muhafız, manhwa’nın bir sonraki bölümünde de görünecek.

Sadece, bir sonraki bölümün ikinci planı, tüm kaosun arkasındaki gizli saklı güçtür. Lord Yardımcısı’na meydana getirilen saldırılar iyi koordine edilmiş görünüyor. İkinci yaşlı, Demon Blood Reversal tekniğini etkinleştirecek kadar uygundu. Görünüşe nazaran biri, yaşlılardaki güçleri filizlendiriyor ve onları Lord Yardımcısı’na karşı yükseltiyor.

Nano Makine Bölüm 121

Önceki Bölümde Ne Oldu?

Nano Machine’in 120. kısmı, İkinci Elder’ın Lord Yardımcısı’nın casusuna saldırısıyla başladı. Sadece Yardımcısı lord oraya geldi ve saldırıyı ortada durdurdu. İkinci Büyük yine bir hücum başlattı ve Lord Yardımcısı bir aksilikle karşılaştı. Yeo-Woon, İkinci Elder’ın iyi mi bir iblis olabildiğini çözemedi. Sadece, İkinci Elder saldırmayı bırakmadı ve Lord Yardımcısı Balde Tanrı Tekniği ile onu kesemedi.

İkinci Büyük, şeytani aurasını genişletti ve Lord Yardımcısı’na uzun menzilli bir hücum başlattı. Yeo-Woon bu saldırıdan sonrasında bir kayayla çarpıştı. Büyük Muhafız ona yardım etmeye geldi, sadece rakibinin bir iblis bulunduğunu öğrendi. Bu yüzden Yeo-Woon’a yardım edemedi. Fakat Yeo-Woon, İkinci Büyük’e karşı savaşmak için şeytani enerjisini harekete geçirdi. Bir ekran saldırısı kullandı ve sonunda İkinci Elder’ı ortadan kaldırdı.

Nano Makine Bölüm 121

Nano Machine Bölüm 121: Çıkış Zamanı

Nano Machine Chapter 121, 9 Eylül 2022’de çıkacak. Manhwa, hikayesi ve tırnak yeme eylemi sebebiyle oldukça popüler hale geliyor. Manhwa’nın gelecekteki bölümleri Naver, Webtoon ve Kakaopage’de okunabilecek. Daha şaşırtıcı güncellemeler için The Anime Daily ile iletişiminizi sürdürün!

Reklamcılık

Leave A Reply