Yürek Çıkmazı Şermin Kimdir? Psikolog (Berna Üçkaleler)

0

Bugün makalemizde sizlere Oyuncu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşlarında, Sevgilisi var mı şeklinde soruların yanıtları Yürek Çıkmazı Şermin Kimdir? Psikolog (Berna Üçkaleler) ‘ İşte detaylar..

Yürek Çıkmazı Şermin kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Yürek Çıkmazı dizisinin yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli oturmaktadır. İzleyiciler Şermin karakterini de merak etti. Bizlerde bu yüzden araştırdık. Şermin karakterine oyuncumuz Berna Üçkaleler yaşam verecektir. Yürek Çıkmazı Şermin kimdir? Şermin karakterini canlandıran oyuncumuz Berna Üçkaleler’i yakından tanıtacağız.

Yürek Çıkmazı Dizisi Şermin Karakteri Kimdir?

TRT 1 ekranlarında seyirci karşısına çıkan Yürek Çıkmazı, Şermin diziye yeni iştirak etmiştir. Diziye sonradan dahil olmasına karşın mühim bir karakter olan Şermin, psikologdur. Sadece Şermin karakteri hakkında başka bir data yoktur. Psikolog Şermin karakterini oyuncumuz Berna Üçkaleler canlandıracaktır.

Yürek Çıkmazı Dizisi Şermin Kimdir?

Diziye yeni dahil olan Şermin karakterine oyuncumuz Berna Üçkaleler yaşam verecektir. İzleyiciler Şermin karakterini canlandıran oyunumuz Berna Üçkaleler’i de merak etti. Bizlerde bu yüzden bu yüzden araştırdık. Bundan dolayı da Berna Üçkaleler kimdir? Daha ilkin hangi dizilerde yer almıştır? Evli mi, sevgilisi var mı? Resmi Instagram hesabı nedir? Sizlerle paylaşacağız.

Berna Üçkaleler Kimdir?

27 Mayıs 1987 İstanbul’da dünyaya gelen Berna Üçkaleler, Manisa Celal Bayar Ünivesitesi Spor Akademisi’nden mezun olmuştur. Hemen sonra ise 3Mota Oyunculuk atölyesi ve Craft Oyunculuk Atölyesi’nde oyunculuk eğitimleri almıştır. Kamera karşısına ilk kez 2014 senesinde Kardeş Oranı dizisiyle geçen oyuncumuz bilhassa Adını Sen Koy dizisiyle geçmiştir. Etken olarak tiyatro oyunlarında sahne alan Berna Üçkaleler, son olarak Destan dizisinde yer almıştır.

Berna Üçkaleler Yer Almış olduğu Diziler

2023 Yürek Çıkmazı – Şermin
2021 Destan – Efil
2018 Kızım – Aylin
2018 Hıçkırık
2016 Adını Sen Koy – Leyla
2015 Yaşam Mucizelere Hamile
2014 Kaçak Gelinler – Aydan
2014 Kardeş Oranı

Berna Üçkaleler Resmi Instagram Hesabı

Toplumsal medyayı etken olan Berna Üçkaleler resmi Instagram hesabından sık sık paylaşımda bulunmaktadır. Instagram da 291 gönderisi ve 76 binden fazla takip edeni bulunan oyuncumuz Berna Üçkaleler’in resmi Instagram hesabı: @berna_uckaleler

Berna Üçkaleler Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu yüzden araştırdık. Berna Üçkaleler kendi şeklinde oyuncu olan meslektaşı Şerif Arda ile birliktedir. İlişkilerini gözlerden uzak yaşayan meşhur çiftin 2 yaşlarında Leo isminde birde evlatları vardır.

Yürek Çıkmazı Şermin kimdir? Şermin karakterini canlandıran oyuncumuz Berna Üçkaleler’i yakından tanıttık. Sizlerde mevzu hakkında her şeyi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Leave A Reply