Yürek Çıkmazı – TRT 1, 23 Kasım 2022 Çarşamba 02:30

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

TRT 1’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Yürek Çıkmazı, 23 Kasım 2022 Çarşamba günü ekrana geliyor. Yürek Çıkmazı programını saat 02:30’da TRT 1’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız TRT 1 kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Senelerce kocasından sertlik gören Aden, hastane odasının penceresinden tabelasını görmüş olduğu avukat Zeynep’i yanına çağırır. Öldükten sonrasında açılması için bir mektup verir. Zeynep’in vasiyet sandığı bu mektup; aslen bir kabahat duyurusudur. O günden sonrasında Aden’in kocası Yılmaz, evlatları Birsen, Halil ve Feride’nin hayatları geri dönülmez bir halde değişecektir.

Yürek Çıkmazı, TRT 1’de gösterilen ve 23 Kasım 2022 Çarşamba günü saat 00:15’te süregelen Ceviz Ağacı isminde programdan sonrasında saat 02:30’da başlamış olacak.

Yürek Çıkmazı programının yayını, 04:55’te gösterilen Şehrime Hoş Geldiniz isminde yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply