Yürek Çıkmazı – TRT 1, 3 Aralık 2022 Cumartesi 10:55

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

TRT 1’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Yürek Çıkmazı, 3 Aralık 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Yürek Çıkmazı programını saat 10:55’te TRT 1’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız TRT 1 kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Senelerce kocasından sertlik gören Aden, hastane odasının penceresinden tabelasını görmüş olduğu avukat Zeynep’i yanına çağırır. Öldükten sonrasında açılması için bir mektup verir. Zeynep’in vasiyet sandığı bu mektup; aslına bakarsak bir kabahat duyurusudur. O günden sonrasında Aden’in kocası Yılmaz, evlatları Birsen, Halil ve Feride’nin hayatları geri dönülmez bir şekilde değişecektir.

Yürek Çıkmazı, TRT 1’de gösterilen ve 3 Aralık 2022 Cumartesi günü saat 10:00’da başlamış olan Hayallerinin Ardında adlı programdan sonrasında saat 10:55’te başlamış olacak.

Yürek Çıkmazı programının yayını, 12:40’ta gösterilen Dizi adlı dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply