Yürek Çıkmazı – TRT 1, 4 Aralık 2022 Pazar 01:45

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların yayın akışı sizlerle..,

TRT 1’de yayınlanan ekranların beğenilen dizisi Yürek Çıkmazı, 4 Aralık 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Yürek Çıkmazı programını saat 01:45’te TRT 1’de izleyebilirsiniz.

Bu program sadece TRT 1 kanalının yayın platformları üzerinden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal veya program yayını paylaşılmamaktadır.

Yıllarca kocasından şiddet gören Cennet, hastane odasının penceresinden tabelasını gördüğü avukat Zeynep’i yanına çağırır. Öldükten sonra açılması için bir mektup verir. Zeynep’in vasiyet sandığı bu mektup; aslında bir suç duyurusudur. O günden sonra Cennet’in kocası Yılmaz, çocukları Birsen, Halil ve Feride’nin hayatları geri dönülmez bir biçimde değişecektir.

Yürek Çıkmazı, TRT 1’de yayınlanan ve 4 Aralık 2022 Pazar günü saat 01:15’te başlayan Pelin Çift İle Gündem Ötesi Artı isimli programdan sonra saat 01:45’te başlayacak.

Yürek Çıkmazı programının yayını, 04:05’te yayınlanan Şehirden Uzakta isimli yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply