Zorlu Operasyon – atv, 11 Eylül 2022 Pazar 03:20

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Sıkıntılı Operasyon – atv, 11 Eylül 2022 Pazar 03:20 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

atv’de gösterilen vizyonun beğenilen filmi Sıkıntılı Operasyon, 11 Eylül 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Sıkıntılı Operasyon programını saat 03:20’de atv’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız atv kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Narkotik şubede vazife meydana getiren beş polis, ardında oldukları suçluya yaklaşmak ve kanıt toplamak için bayağı bir tavuk restoranında kamufle olurlar. Burada tıpkı garson ve aşçı benzer biçimde çalışmaya süregelen polisler hesapta olmayan işler ile karşılaşırlar. Yaptıkları tanım beğenilince gizlenmek için girdikleri restoran aniden ülkede oldukça büyük popülerlik kazanır. Operasyonun gizliliğini korumak ve suçluları yakalamak sandıklarından daha zor olacaktır.

Sıkıntılı Operasyon, atv’de gösterilen ve 11 Eylül 2022 Pazar günü saat 00:20’de süregelen Bir Minik Gün Işığı isminde programdan sonrasında saat 03:20’de başlamış olacak.

Sıkıntılı Operasyon programının yayını, 05:35’te gösterilen Bir Zamanlar Çukurova isminde dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply